SEO optimalizace je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Kompletní webové prezentace

SEO optimalizace a CEO projekt

 • Validita a sémantika kódu

  Validita (bezchybné zpracování Html kódu) podle použité deklarace je jedním z důležitých prvků, které přímo ovlivňuje pozici Vašeho odkazu ve vyhledávačích. Zdrojový kód musí být napsán tak, aby zaručoval správné zobrazení webové prezentace ve všech vyhledávačích. Je potřeba dodržovat strukturální posloupnosti textových nadpisů.

 • Doména webu

  Název domény nepřímo ovlivňuje výsledky SEO optimalizace. Bude-li mít webová prezentace vhodně zvolenou doménu podle obsahu, bude mít mnohem větší šanci na lepší umístění.

 • Linkbuilding

  Výměna zpětných odkazů je jednou z možností jak získat správné hodnocení Vašich webových stránek. Tato práce je velice časově náročná a každý zpětný odkaz není pro stránku přínosem.

 • CEO projekt

  Projekt CEO spočívá v optimalizaci webových stránek a jejich odkazů pro internetové vyhledávače. Pomocí auditního programu WEB CEO denně měříme pozici odkazu webových stránek na dané klíčová slova v internetových vyhledávačích. Zákazník platí pouze úspěšné optimalizace.


Linkbuilding 3-WAY

Katalog přehledně utříděných seznamů firemních subjektů - charakterizovaných a utříděných podle druhů činnosti a zaměření. Tento katalog slouží jako 3 WAY rozcestník zpětných odkazů společnosti SEOMAX.cz.

ŘEMESLA

ŘEMESLA

SLUŽBY

SLUŽBY

DOMÁCNOST A ZAHRADA

DOMÁCNOST A ZAHRADA

UBYTOVÁNÍ A CESTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ A CESTOVÁNÍ

STAVBA A KONSTRUKCE

STAVBA A KONSTRUKCE

AUTO-MOTO

AUTO-MOTO

TEXTIL A ODĚVY

TEXTIL A ODĚVY

VELKOOBCHODY

VELKOOBCHODY

OSTATNÍ

OSTATNÍ

CEO program

Firmy v projektu pokročilé SEO optimalizace

a dalších více jak 50 firem


216 Webů
42 Eshopů
183 Zákazníků
100 Spokojenost