CEO projekty - Katalog ubytování, cestování. Webové stránky s CEO službami Seomax.

ck maják

Cestovní kancelář Maják TOP

Karavany v Chorvatsku - dovolená v lyžování v Itálii.

Karavany v Chorvatsku, mobilhomy v Chorvatsku, dovolená v Chorvatsku, lyžování v Dolomitech, lyžování v Itálii.

Velmi žádaným rekreačním místem je naše osvědčená stálice v Poreči na Istrijském poloostrově. Zde disponujeme kapacitou 20 vybavených karavanů ve čtyřhvězdičkovém kempu Bijela Uvala, který je součástí Zelené Laguny, největšího letoviska Porečské riviéry. Pobyty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, kolektivy (školní, sportovní,...) i jednotlivce.


albion

Zájezdy Albion

Zájezdy do Anglie - poznávací zájezdy a studijní pobyty.

Poznávací zájezdy, studijní pobyty, poznávací zájezdy do Londýna a jazykové kurzy Anglie.

Organizujeme poznávací zájezdy i jazykové pobyty, nabízíme hotové programy i zájezdy na míru s programem podle přání skupiny. Přijedeme za Vámi a poradíme při naplánování cesty. Zajišťujeme letenky, jízdenky, trajekty, ubytování různých kategorií, vstupenky na výstavy, fotbalové zápasy, tenisové turnaje, koncerty, muzikály...


katalog ubytování

Katalog ubytování

Ubytování ČR a SK.

Hledáte hotely ve Vašem okolí nebo plánujete dovolenou a hledáte hotel či jiný typ ubytování? Na portálu ubytování najdete nepřeberné množství ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku.

Vyberte si typ ubytování s doprovodnými aktivitami podle Vašich preferencí.


hotel Přerov Na Jižní

Hotel Přerov Na Jižní

Hotel, sportcentrum, restaurace, penzion Přerov. Na každý den má hotel pro své zákazníky v areálu restaurace připraveno polední menu Přerov. Odpoledne si mohou jít zasportovat v blízkém okolí nebo přímo v areálu, kde jim hotel nabízí bowling, stolní tenis, šipky, metanou, nebo si jít zarelaxovat do sauny.


3-way katalog ubytování


Linkbuilding 3-WAY

Katalog přehledně utříděných seznamů firemních subjektů - charakterizovaných a utříděných podle druhů činnosti a zaměření. Tento katalog slouží jako 3 WAY rozcestník zpětných odkazů společnosti SEOMAX.cz.

řemesla služby domácnost, zahrada ubytování, cestování stavba a kontsrukce auto - moto textil a oděvy velkoobchody ostatní

CEO program

Firmy v projektu pokročilé SEO optimalizace

a dalších více jak 50 firem


216 Webů
42 Eshopů
183 Zákazníků
100 Spokojenost