Velká část internetových projektů selhává proto, že nemá zvládnutý internetový marketing. Z našich zkušeností vyplývá, že internetový marketing je pro váš úspěch na internetu to nejpodstatnější. Internetový marketing jako celek je stejně důležitý jako webdesign webové prezentace nebo optimalizace pro vyhledávače.

Kompletní webové prezentace

Internetový marketing

 • Google Analytics

  Nejdůležitějším bodem aktivace Google Analytics je nejen správná implementace měřícího kódu, ale i nastavení základních parametrů měření.

 • SEM a PPC marketing

  Search Marketing je jedna z nejúspěšnějších forem reklamy na internetu. Využívá potenciálu tzv. vyhledávačů k zobrazování reklam nebo konkrétních stránek na základě uživatelova hledání klíčových slov.

 • Remarketing

  Remarketing umožňuje oslovit lidi, kteří už v minulosti navštívili Vaše webové stránky. Vaše reklamy se jim můžou zobrazovat, když prochází jiné weby v Obsahové síti Google, Facebook, Youtube.

 • Direct e-mailing

  Direct e-mail je propagační záležitost zaslaná pomocí elektronické pošty. Hlavním cílem posílání e-mailů je konverze. Především jde o to, aby adresát udělal akci např. nakoupil, vyplnil formulář atd.

 • Reklama na sociálních sítích

  Reklama se zobrazuje podle použití zařízení. Na stolních počítačích a noteboocích v menším formátu v pravém sloupci, nebo větší mezi články na zdi. V mobilních zařízeních pak v kanálu vybraných příspěvcích.


216 Webů
42 Eshopů
183 Zákazníků
100 Spokojenost
CEO program

Firmy v projektu pokročilé SEO optimalizace

a dalších více jak 50 firem