Navrhneme Vám vhodný systém internetového obchodu a připravíme nadstandardní programové a grafické úpravy dle Vašich požadavků. Správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá a snadno pochopitelná.

Internetové obchody

E-shopy

 • Vzhled a funkčnost

  Připravíme grafický návrh a rozložení e-shopu. Dále vyrobíme statické a animované bannery, tlačítka, upoutávky, atd. Po schválení provedeme implementaci grafického designu do internetového obchodu.

 • Programování nadstandardních prvků

  Pro náročnější klienty, kteří potřebují individuální prvky systému, naprogramujeme moduly internetového obchodu dle požadavků. Jsme schopni naprogramovat různé datové můstky mezi účetními nebo skladovými programy.

 • Data e-shopu

  Nastavíme export XML feedů pro srovnávače cen jako je Heureka.cz, Zbozi.cz a další. Připravíme E-commerce data pro úspěšný marketing a remarketing internetového obchodu.

 • Responzivita

  Při návštěvě z tabletu nebo mobilního telefonu je toto zařízení automaticky detekováno a v závislosti na velikosti jeho zobrazovací plochy je návštěvníkovi automaticky zobrazena verze pro příslušnou šířku zobrazované plochy využívaného zařízení. V rámci responzivního designu je obsah webu strukturálně přizpůsoben.

 • Marketing

  Připravíme komplexní marketingové a remarketingové kampaně. Vytvoříme potřebné reklamní formáty, grafické animované bannery a video spoty.

  více informací

 • Technická podpora

  Dle použitého systému internetového obchodu zajistíme technickou podporu. Naši programátoři jsou připraveni provést požadované úpravy i během provozu e-shopu.

 
216 Webů
42 Eshopů
183 Zákazníků
100 Spokojenost
CEO program

Firmy v projektu pokročilé SEO optimalizace

a dalších více jak 50 firem