Vytvoříme pro Vás přehledný, moderní design webových stránek dle nejnovějších marketingových trendů. Originální vzhled připravíme podle Vašich představ a požadavků. Navrhneme Vám kreativní řešení s přihlédnutím na nejmodernější technologické požadavky jak internetových prohlížečů, tak vyhledávačů. Díky optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a projektu CEO následně zajistíme zařazení webových stránek na čelní pozice českých vyhledávačů.

Kompletní webové prezentace

Tvorba webových stránek

 • Layout a design

  Tvorbu webů začínáme návrhem designu a uspořádání webu - rozmístění funkčních prvků, navigací a další důležité vlastnosti webové prezentace. Následně upravíme návrh dle připomínek klienta.

 • CMS administrace

  Podle požadavků klienta připravíme administrační rozhraní buď částí webu (novinky, fotogalerie, atd.) nebo celý redakční systém webu. Cena webu se následně odvíjí od toho, jaký systém zákazník požaduje.

 • Plnění webu

  Webovou prezentaci naplníme obsahem současné webové prezentace nebo klientem dodanými podklady. Ilustrační obrázky používáme s námi zakoupenou licencí.

 • Responzivita

  Při návštěvě z tabletu nebo mobilního telefonu je toto zařízení automaticky detekováno a v závislosti na velikosti jeho zobrazovací plochy je návštěvníkovi automaticky zobrazena verze pro příslušnou šířku zobrazované plochy využívaného zařízení. V rámci responzivního designu je obsah webu strukturálně přizpůsoben.

 • SEO optimalizace

  Každé webové stránky jsou vyrobeny validním a sémantickým kódem a jsou standardně vybaveny potřebnými meta značkami kódu. Webová prezentace je připravena pro pokročilou SEO optimalizaci.

  více informací

 • Webhosting

  Připojení webové prezentace na profesionální servery se zaručenou stabilitou a ochranou. Správa e-mailového serveru pro maximální funkčnost a bezpečnost Vaší firemní komunikace.

 • Marketing

  Připravíme komplexní marketingové a remarketingové kampaně. Vytvoříme potřebné reklamní formáty, grafické animované bannery a video spoty.

  více informací

 • Webmaster

  Veškeré naše projekty mají plnou podporu webmastera. Naši klienti mají drobné úpravy a aktualizace webů zdarma. Pro klienty s CEO programem zajišťujeme aktualizace webu do 24 hodin

 
216 Webů
42 Eshopů
183 Zákazníků
100 Spokojenost
CEO program

Firmy v projektu pokročilé SEO optimalizace

a dalších více jak 50 firem