SEOMAX.cz

výroba webových stránek

SEO optimalizace

CMS publikační systémy

SEO optimalizace

SEO optimalizace je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Validita HTML a CSS kódu

Validita HTML a CSS kódu

Validita (bezchybné zpracování Html kódu) podle použité deklarace je jedním z důležitých prvků, které přímo ovlivňuje pozici Vašeho odkazu ve vyhledávačích.

Sémantika webu

Sémantika webu

Zdrojový kód musí být napsán tak, aby zaručoval správné zobrazení webové prezentace ve všech vyhledávačích. Je potřeba dodržovat strukturální posloupnosti textových nadpisů.

Doména webu

Doména webu

Název domény nepřímo ovlivňuje výsledky SEO optimalizace. Bude-li mít webová prezentace vhodně zvolenou doménu podle obsahu, bude mít mnohem větší šanci na lepší umístění.

Linkbuilding

Linkbuilding

Výměna zpětných odkazů je jednou z možností jak získat správné hodnocení Vašich webových stránek. Tato práce je velice časově náročná a každý zpětný odkaz není pro stránku přínosem.

SEO optimalizace

CEO projekt

Projekt SEO-CEO spočívá v optimalizaci webových stránek a jejich odkazů pro internetové vyhledávače. Pomocí auditního programu WEB CEO denně měříme pozici odkazu webových stránek na dané klíčová slova v internetových vyhledávačích. Zákazník platí pouze úspěšné optimalizace a to pouze v případě, že odkaz na klíčové slovo se umístí na předních pozicích ve vyhledávačích Seznam.cz nebo Google.cz.

SEO optimalizace webu

prezentace tak, aby splňoval veškeré zásady W3C validity kódu, sémantičnosti a správné umístění a vyplnění META značek webu. S klientem zanalyzujeme vhodná klíčová slova pro web a následně upravíme texty prezentace tak, aby webová prezentace splňovala potřebnou frekvenci klíčových slov a provedeme další potřebné nastavení webu.

Naklíčování webu

Upravíme obsah a zdrojový kód pro optimalizaci odkazu webové prezentace na klíčové slovo pro internetové vyhledávače.

Zdrojový kód

Pravidelně provádíme úpravy zdrojového kódu webové prezentace tak, aby vyhovoval potřebám změn indexovým robotům na internetových vyhledávačích. Jednou měsíčně provedeme komplexní audit webu. Jeho výsledky pak má možnost klient sledovat.

Katalog 3-WAY

Pro vysoké umístění webové prezentace na internetových vyhledávačích je jedním z důležitých prvků popularita webu. Odkaz Vašeho webu zařadíme do našeho katalogu 3-Way na kterém získá Váš web potřebné příchozí odkazy od našich CEO projektů.

Linkbuilding

Pro CEO projekty provádíme průběžnou výměnu zpětných odkazů. Tím projektu zajistíme potřebné hodnocení a i větší návštěvnost webu. Vybíráme pouze kvalitní zpětné odkazy, které vždy prověřujeme mají-li pro projekt nějaký přínos. Na projektu není zavedena žádná automatizace a vše se prověřuje ručně. Sidewide odkazy pak prověřujeme v auditním programu nejsou-li přerušeny a zda mají požadovaný tvar.

Linkbuilding 3-WAY

Katalog přehledně utříděných seznamů firemních subjektů - charakterizovaných a utříděných podle druhů činnosti a zaměření. Tento katalog slouží jako 3 WAY rozcestník zpětných odkazů společnosti SEOMAX.cz.

výsledky seo optimalizace

Zde uvádíme příklady úspěšně optimalizovaných webů. Po kliknutí na obrázek se můžete podívat na statistiky umístění odkazu webové prezentace na klíčová slova.

ferropolymer.cz

hliníková okna ferropolymer

interiery-goldova.cz

gabriela goldová

obuv-mustang/

obuv mustang

majaktop.cz

majáktop

rezivo-krovy-pergoly.cz

tesařství Hoprog

securidoors.cz

securidoors

foto-naplatno

foto na plátno

ardon.cz

ochranné pomůcky Ardon

technicka-pryz.cz

technický materiál Holoubek Protect

proutene-kosiky.cz

morext

gastro-pfaff.cz

Pfaff

spedice-balkan.cz

Spedice Balkán

holoubek protect logoardon logomtel logojkt okna logodomotop logoplastimex logopalička logopakl logolesak logoeurotooling logohleďa logo

 
home výroba webových stránekcms eshopseo optimalizacemarketingklientské centrum
POPTAT


FACEBOOK