SEOMAX.cz

výroba webových stránek

SEO optimalizace

CMS publikační systémy

Responzvni design

Stále více zákazníků přistupuje k internetu právě z mobilních telefonů nebo tabletů. Budete-li mít responzivní webové stránky, návštěvník se na nich bude snadněji orientovat a procento vašich konverzí bude vyšší než u klasických stránek. Responzivní design patří mezi nejmodernější způsob designu webových aplikací využívající prvky CSS3. Webová prezentace vytvořená v responzivním designu je po grafické stránce „pružná“ a snadno se přizpůsobuje rozměrům obrazovky na všech zařízeních.

responzivní design

responzivní design

Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení. Především díky vlastnosti, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3.

Strukturální přizpůsobení

Strukturální přizpůsobení

Responzivní design a design pro mobily není jedno a to stejné, responzivní design utváří webové stránky, které reagují na velikost prohlížeče. Pro mobilní zařízení je pak potřrba uzpůsobit obsah a rozložení webu.

Proč responzivita

Proč responzivita

Webové stránky s responzivním designem jsou snadno přístupné a dobře použitelné v jakémkoliv zařízení. Cena za stránky s responzivním designem je podstatně nižší, než kdybyste zvolili oddělené verze stránek.

SEO a responzivita

SEO a responzivita

Google nově upřednostňuje weby ve výsledcích vyhledávání, které jsou dostatečně „mobile-friendly“, tedy ty, které jsou připraveny na zobrazování na mobilu nebo tabletu.

design pro mobilní zařízení

Hlavní výhody responzivního designu

  • úspora peněz i času (není nutný vývoj mobilní verze stránek)
  • zvýšení výkonnosti stránek
  • dostupnost stránek z počítače, chytrého telefonu, tabletu
  • přehlednost a dostupnost obsahu webu
  • širší podpora prohlížečů webových stránek
  • pozitivní pro SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • snadná správa stránek s responzivním designem

vybrané reference

responzivní web securidoorsresponzivní web pvmontresponzivní web najizni responzivní web ardon responzivní web eurotoolingresponzivní web hotely responzivní web leseni-jurdaresponzivní web vinoteka-ostopoviceresponzivní web mtel

holoubek protect logoardon logomtel logojkt okna logodomotop logoplastimex logopalička logopakl logolesak logoeurotooling logohleďa logo

 
home výroba webových stránekcms eshopseo optimalizacemarketingklientské centrum
POPTAT


FACEBOOK