SEOMAX.cz

výroba webových stránek

SEO optimalizace

CMS publikační systémy

Katalog ubytování, cestování

CEO projekty - Katalog ubytování, hotely, cestování, cestovní kanceláře, dovolená. Webové stránky s CEO službami Seomax.

ck maják

Cestovní kancelář Maják TOP

Karavany v Chorvatsku - dovolená v lyžování v Itálii.

Karavany v Chorvatsku, mobilhomy v Chorvatsku, dovolená v Chorvatsku, lyžování v Dolomitech, lyžování v Itálii.

Velmi žádaným rekreačním místem je naše osvědčená stálice v Poreči na Istrijském poloostrově. Zde disponujeme kapacitou 20 vybavených karavanů ve čtyřhvězdičkovém kempu Bijela Uvala, který je součástí Zelené Laguny, největšího letoviska Porečské riviéry. Pobyty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, kolektivy (školní, sportovní,...) i jednotlivce.

albion

Zájezdy Albion

Zájezdy do Anglie - poznávací zájezdy a studijní pobyty.

Poznávací zájezdy, studijní pobyty, poznávací zájezdy do Londýna a jazykové kurzy Anglie.

Organizujeme poznávací zájezdy i jazykové pobyty, nabízíme hotové programy i zájezdy na míru s programem podle přání skupiny. Přijedeme za Vámi a poradíme při naplánování cesty. Zajišťujeme letenky, jízdenky, trajekty, ubytování různých kategorií, vstupenky na výstavy, fotbalové zápasy, tenisové turnaje, koncerty, muzikály...

imos

Hotel IMOS***

Ubytování, hotel Břeclav.

Hotel Břeclav, ubytování Břeclav, restaurace Břeclav. Ubytování v centru Břeclavi v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS Vám nabízíme moderní dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, apartmány a pokoj pro invalidní občany. Celková kapacita ubytování je 27 pokojů (60 lůžek) vybavených vlastní koupelnou, televizí a telefonem.

katalog ubytování

Katalog ubytování

Ubytování ČR a SK.

Hledáte hotely ve Vašem okolí nebo plánujete dovolenou a hledáte hotel či jiný typ ubytování? Na portálu ubytování najdete nepřeberné množství ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku.

Vyberte si typ ubytování s doprovodnými aktivitami podle Vašich preferencí.

štvanice

Chata Štvanice

Ubytování Stříbrnice - chata Štvanice. Ubytování Kralický Sněžník, restaurace Stříbrnice.

Ubytování Stříbrnice, ubytování Kralický Sněžník. Chata Štvanice - horská chata v pohoří Kralického Sněžníku. Ubytování, lyžování, restaurace.

Nově přebudovaná chata na rodinný penzion s celkovou kapacitou 53 lůžek se nachází ve vesnici Stříbrnice, vzdálené cca 5 km od Starého Města pod Sněžníkem (okres Šumperk).

hotel Přerov Na Jižní

Hotel Přerov Na Jižní

Hotel, sportcentrum, restaurace, penzion Přerov. Na každý den má hotel pro své zákazníky v areálu restaurace připraveno polední menu Přerov. Odpoledne si mohou jít zasportovat v blízkém okolí nebo přímo v areálu, kde jim hotel nabízí bowling, stolní tenis, šipky, metanou, nebo si jít zarelaxovat do sauny.

3-way katalog ubytování

CEO katalogy

kontakt

SEOMAX
Poděbradovo nám. 1, 796 01 PROSTĚJOV
CZECH REPUBLIC

Tel.: 775 602 999

info@seomax.cz

náš team

Zbyněk KOUDELKA - product manager

internetové reklamní formáty, poradenská činnost

Tel.: 775 602 999
e-mail: koudelka@seomax.cz

Jan KOUŘIL - webmaster

webdesigner, seo&ceo programátor

Tel.: 739 734 173
e-mail: kouril@seomax.cz