SEOMAX.cz

výroba webových stránek

SEO optimalizace

CMS publikační systémy

CMS administrace

Sofistikovaný redakční systém, kterým lze jednoduše upravovat webové prezentace. Publikační nástroj, který vám poskytne vše potřebné pro efektivní provoz moderní internetové prezentace od malých webů až po rozsáhlé webové prezentace.

publikování

publikování

V administraci lze nastavovat např. položky hlavního menu, kategorie webu, novinky, editovat články, patičku webu, produkty, levé a pravé sloupce, ankety a další.

Práce se soubory

Práce se soubory

Nahrávání a umisťování obrázků nebo souborů do článků a produktů, je zajištěno uploadem na server prezentace. Tím je zabezpečena ochrana souboru před nechtěným smazáním.

Rozšiřitelnost

Rozšiřitelnost

Administrační systém je rozdělen do modulů. Pokud vám nestačí dostupné moduly a potřebujete na svůj web přidat další funkce, naši programátoři naprogramují modul přímo dle Vašich požadavků.

Podpora a bezpečnost

Podpora a bezpečnost

Případné potíže vyřešíme na technické podpoře, která je vám stále k dispozici. Pravidelné zálohování a vysoká úroveň zabezpečení administrace i webu před útoky jsou standardními prvky.

CMS administrace webu

ukázky CMS systému

Ukázky z administrační části webové prezentace.

cms seomax - přidání záložky do menu
cms seomax - vytvoření článků
cms seomax - úprava indexové stránky
cms seomax - vytvoření stránky
cms seomax - přidání podsložky do menu
cms seomax - přidání podsložky do menu

CMS Moduly

Jednotlivé funkce jsou rozděleny do modulů, které jsou vzájemně provázány a umožňují jejich spolupráci. Můžete tedy kombinovat články, zboží, komentáře, kalendáře, galerie a podobně. Nové požadavky internetu a uživatelů jsou zpracovávány do nových modulů, které mohou rozšířit váš web. Tím je zajištěn neustálý rozvoj a modernizace webů.

aktuality

Modul pro jednoduché vkládání aktualit a novinek na webovou prezentaci. Systém může vypisovat zkrácenou verzi aktuality s proklikem na celou aktualitu s obrázky, popř. archiv aktualit a novinek.

modul aktuality frontend modul aktuality backend

FOTOGALERIE

Jednoduché vytváření fotogalerií a jejich popisů. Automatické úpravy velikostí náhledových a full obrázků při nahrávání do systému.

modul fotogalerie frontend modul fotogalerie backend

BANNEROVÝ SYSTÉM

Obrázková navigace představuje moderní dynamické řešení s maximálním komfortem pro uživatele. Vhodným využitím upoutávek můžete Vaše návštěvníky snadno směrovat k cíli, do zvolených částí webové prezentace.

modul banner frontend modul banner backend

ANKETY A DOTAZNÍKY

V administraci tohoto modulu můžete zadávat otázky pro anketu nebo dotazníku. Monitorovat výsledky + jejich editaci. Modul obsahuje programovou úpravu zakázání vícenásobného hlasování.

modul anketa frontend modul dotazník backend

Produktový katalog

Modul umožňuje jednoduše na webovou prezentaci vkládat sekce produktů, produkty s obrázky, popisky, filtry řazení a zobrazení, přidat tlačítko s URL adresou nebo tlačítko s nasměrováním na objednávkový formulář popř. e-shop.

modul produktový katalog frontend modul produktů backend

Slideshow banner

Vytváření animovaných bannerů do každé kategorie menu zvlášť. Banner je naprogramovaný Jquery skripty. Možnost vložení odkazu z slideshow banneru.

modul slideshow frontend modul slideshow backend

Recenze s hodnocením

Modul recenze s hodnocením umožňuje schvalovat a mazat recenze vyplněné uživateli na webové prezentaci.

modul Recenze modul Recenze s hodnocením

Upload souborů

Modul pro snadný upload souborů na webovou prezentaci. Ve veřejné části webu se zobrazí velikost a druh souboru.

modul Upload souborů modul Upload

CMS Moduly na míru

Pro Vaše projekty vyrobíme administrační části CMS systému dle Vašich požadavků.

Katalog ubytování

Pro ubytovací portál penziony-hotely.cz jsme vyrobily specifický katalog. Katalog obsahuje registraci a přihlašování zadavatelů inzerce. Následně vložení informací zadaných zadavatelem ubytování do databáze, která je propojena s CMS administrací.

ubytování v ČR Katalog ubytování

Tisk fotografií

Pro webovou prezentaci foto-naplatno.cz jsme vytvořili modul pro upload obrázků pro tisk na plátno. Prezentace obsahuje editační prostředí pro úpravu obrázku a import na server. V CMS modulu se následně vypíše stav uploadu.

tisk fotografií Tisk fotografií

Poptávkový formulář

Pro webovou prezentaci ferropolymer.cz jsme vytvořili webovou aplikaci pro zadávání poptávek krok za krokem. Poptávkový formulář obsahuje strukturu pro výběr produktů. Po odeslání objednávky se do CMS modulu zapíše obsah a stav poptávky.

plastová okna Ferropolymer poptávkový formulář pro plastová okna

Stránky obce

Pro webovou prezentaci hrabova.cz jsme vytvořili modul pro zadávání kulturních akcí. CMS administrace obsahuje modul, ve kterém se tyto akce zadávají. Na webové prezentaci se následně označuje v kalendáři.

stránky obce Hrabová kalendář akcí hrabová

Cestovní kancelář

Pro cestovní kancelář majaktop.cz jsme vytvořili modul pro předběžnou kalkulaci ceny zájezdu. CMS administrace obsahuje modul, ve kterém klient zadává různé specifikace, ceny atd. Vzorec pak počítá cenu zájezdu na webu.

cestovní kancelář Maják Top cena zájezdu

vybrané reference

255 projektů

Zemědělské pneumatiky Koltico
penziony hotely
holoubek protect
kotle montáž
eurotooling
aquatech
obec Hrabová
Hotel Přerov
technická pryž
trafika obchůdek
Morex

holoubek protect logoardon logomtel logojkt okna logodomotop logoplastimex logopalička logopakl logolesak logoeurotooling logohleďa logo

 
home výroba webových stránekcms eshopseo optimalizacemarketingklientské centrum
POPTAT


FACEBOOK