SEOMAX.cz

výroba webových stránek

SEO optimalizace

CMS publikační systémy

Novinky Seomax - archiv

Internetový marketing

24. března 2016

Zefektivněte náklady na internetový marketing pomocí sloučení marketingových kampaní do jednoho balíčku a získejte maximální výkon s moderními prostředky reklamy. VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ ZAVÁDĚCÍ CENU BALÍČKU MARKETINGOVÉ KAMPANĚ PRO VAŠÍ FIRMU .

Konec technické podpory Internet Explorer 8, 9, 10

12. leden 2016

Od 12.1.2016 končí Microsoft s technickou podporou IE 8, IE 9, IE 10. Od tohoto data nebudou vycházet na tyto verze Interner Exploreru aktualizace. Stáhněte si aktuální verze prohlížečů pro desktopy.

Opět zkouška uživatelů

05. února 2015

Internetem se šíří podvodný e-mail - Aktualizace databáze Webmailu. Na odkaz neklikejte. Některé další podvodné e-maily jsou uvedeny na webu www.viry.cz

Výpadek služeb Google

22. října 2014

Pokud jste na svém účtu od Googlu dnes v ranních hodinách zaznamenali problémy, tak jste nebyli sami. Google dnes zaznamenal velký výpadek některých svých služeb. Problémy postihly služby s kontakty Google+, Hangouts, Gmail.

Nový algoritmus Google Penguin 3.0

19. října 2014

Dnes Google vydal nový algoritmus pro hodnocení webových stránek s označením Penguin "Tučňák" 3.0, který ovlivňuje pozice ve vyhledávači. Stránky pod naší správou si dlouhodobě drží vysokou kvalitu SEO a sledují aktuální trendy a tím udržují pozice na předních stránkách vyhledávačů.

Redesign webových prezentací

03. října 2014

Nabízíme komplexní redesign webových prezentací včetně vytvoření responzivního designu a funkcí pro mobilní zařízení. Pro více informací nás kontaktujte

Responzivní design

02. října 2014

Naši klienti, můžou využít zvýáhodněnou cenu úpravy webové prezentace na responzivní a strukturální design pro mobilní zařízení. Tím se stane Váš web na mobilu rychlý a přehledný.

POZOR NA SPAM!

09. září 2014

Vážení klienti, společnost General Registry dnes vydala upozornění, že jejich jménem byly rozeslány podvodné výzvy k zaplacení domén. Tyto výzvy však nebyly vystaveny společností General Registry. Na výzvách je uvedeno cizí číslo účtu vedeného v Airbank.
TYTO VÝZVY PROSÍM NEPLAŤTE!

Vyhledávání SEZNAM.cz

12. srpna 2014

Po více než roce a půl se Seznam pustil do změn, které upravují algoritmus fulltextu a mají zlepšit jeho vyhledávání. Tyto změny se pokusil Seznam protlačit už neslavně 13. června (tzv. pátek třináctého), ale podezřelé a nepřirozené nástupy MFA webů a silná kritika odborné veřejnosti donutila firmu tuto změnu stáhnout a přepracovat.


holoubek protect logoardon logomtel logojkt okna logodomotop logoplastimex logopalička logopakl logolesak logoeurotooling logohleďa logo

 
home výroba webových stránekcms eshopseo optimalizacemarketingklientské centrum


FACEBOOK